GIT - Praktyczne Wprowadzenie

System kontroli wersji GIT bez tajemnic

   Obejrzyj demo

Cześć! W imieniu zespołu Zmieńkarierę.pl chcielibyśmy Cię zaprosić do udziału w naszym kursie GIT - Praktyczne Wprowadzenie. Jeśli chcesz dowiedzieć się czym jest system kontroli wersji Git oraz jak z nim pracować, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

Praktycznie każde popularne IDE oferuje jakąś wtyczkę lub integrację z Git'em. Niemniej jednak, naszym zdaniem umiejętność obsługi Git'a za pomocą paska poleceń jest kluczowa. Jest to wiedza uniwersalna i pozwoli ona Tobie lepiej poznać Git'a, niż obsługa jakiejś wtyczki.

Kurs oparty jest na praktycznych ćwiczeniach wykorzystujących pasek poleceń, po ukończeniu którego będziesz komfortowo i bez problemów potrafił używać CLI.

Po ukończeniu tego kursu będziesz znał szczegółowo:

  • Czym jest system kontroli wersji Git,
  • Podstawowe komendy,
  • Zasady tworzenia swoich repozytoriów,
  • Sposoby rozwiązywania konfliktów w swoich repozytoriach,
  • Dobre strategie pracy z Git-em w zespołach wieloosobowych.

Ten kurs, to 100% praktyki z podejściem “hands-on”, co oznacza, że nasi instruktorzy będą Cię wspierać w nauce. Zespół Zmieńkarierę.pl będzie również do Twojej dyspozycji po kursie, jeżeli będziesz potrzebował pomocy.

Nie wymagamy żadnej wcześniejszej znajomości Git'a. Jedyne czego potrzebujesz, to swój własny komputer z paskiem poleceń.


Twój instruktor


Mateusz jest założycielem serwisu Zmienkarierę.pl. Swoją przygodę z programowaniem zaczął już w wieku 12 lat. Pracował dla międzynarodowych korporacji, jak Nokia i Tieto oraz agencji unijnych w kraju i zagranicą. Współtworzył trzy start-upy, między innymi organizując zespoły programistów tworzących aplikacje dla tych start-upów.

Mateusz Kruszyk
Mateusz Kruszyk

Najczęściej zadawane pytania


Jak długo mam dostęp do kursu?
Co byś powiedział na dożywotni dostęp? Po zapisaniu się do kursu masz nielimitowany dostęp do niego na dowolnym urządzeniu.
Co jeśli nie jestem zainteresowany kursem?
Jeśli z jakiegoś powodu nie podoba Ci się nasz kurs, możesz zrezygnować w pierwszym tygodniu jego trwania.
Kiedy zaczyna i kończy się kurs?
Kurs zaczyna się w momencie zapisu i nigdy się nie kończy! Od Ciebie zależy, ile będzie trwał.
Jak dokonać opłaty za kurs?
Kurs możesz opłacić poprzez zintegrowany system płatności Przelewy24.
Co muszę umieć przed przystąpieniem do kursu?
Podstawowa znajomość obsługi komputera (system operacyjny, przeglądarka Internetowa) w zupełności wystarczy do ukończenia kursu.
Czy mogę skontaktować się z wykładowcą?
Tak, dla naszych kursantów utworzyliśmy specjalny kanał na Slack'u, gdzie można dyskutować z instruktorami i innymi kursantami.
Czy do ukończenia kursu potrzebna jest umiejętność programowania?
Nie. Do ukończenia tego kursu nie jest to wymagane.

Nie przegap szansy. Zacznij już dziś!