Google Chrome Developer Tools

   Obejrzyj demo

Cześć! W imieniu zespołu Zmieńkarierę chcielibyśmy Cię zaprosić do udziału w naszym kursie Google Chrome Developer Tools. Jeśli masz dość żmudnego debugowania stron internetowych i ciągłego zastanawiania się czemu Twoja strona źle się wyświetla, to ten kurs jest dla Ciebie! Pokażemy Ci jak profesjonalni web developerzy szybko i sprawnie znajdują oraz naprawiają błędy w HTMLu, CSSie i JavaScriptcie.

Popraw wydajność swojej pracy i naucz się analizować aplikacje Internetowe, wykorzystując jedno z najlepszych narzędzi dla programistów oraz web developerów - Google Chrome Developer Tools.

Po ukończeniu tego kursu będziesz znał szczegółowo podstawy poruszania się po narzędziach programistycznych i analizy Twoich aplikacji Internetowych pod kątem urządzeń mobilnych, a także zakładkę:

  • Elements- pozwalającą na inspekcję kodu źródłowego HTML oraz styli CSS, nadanych poszczególnym elementom aplikacji,
  • Console- pozwalającą na inspekcję skryptów języka JavaScript,
  • Sources- pozwalającą na przegląd zasobów Twoich aplikacji Internetowych oraz debugowanie kodu JavaScript,
  • Network- pozwalającą na analizę ruchu sieciowego generowanego przez Twoje aplikacje Internetowe,
  • Application- pozwalającą na analizę danych przechowywanych przez przeglądarkę związanych z Twoimi aplikacjami Internetowymi,
  • Audits- pozwalającą na przeprowadzanie audytów Twoich aplikacji Internetowych pod kątem wydajności, najlepszych praktyk, dostępności, bezpieczeństwa, stosowania najlepszych praktyk, a także dostosowania aplikacji do bycia PWA (Progressive Web App).

Dodatkowo w ramach naszego kursu poznasz najlepsze rozszerzenia przeglądarki Google Chrome, ułatwiające pracę programistą oraz web developerom. Krok po kroku przejdziemy przez proces debugowania prostej aplikacji, celem znalezienia i naprawienia znajdującego się w niej błędu.

Ten kurs, to 100% praktyki z podejściem “hands-on”, co oznacza, że nasi instruktorzy będą Cię wspierać w nauce. Zespół Zmieńkarierę będzie również do Twojej dyspozycji po kursie, jeżeli będziesz potrzebował pomocy.

Nie wymagamy żadnej znajomości technologii Internetowych, aczkolwiek podstawowa znajomość technologii HTML, CSS oraz języka JavaScript może okazać się pomocna (zalecamy ukończenie kursu Wstęp do programowania, który również oferujemy).


Twój instruktor


Mateusz jest założycielem serwisu Zmienkarierę.pl. Swoją przygodę z programowaniem zaczął już w wieku 12 lat. Pracował dla międzynarodowych korporacji, jak Nokia i Tieto oraz agencji unijnych w kraju i zagranicą. Współtworzył trzy start-upy, między innymi organizując zespoły programistów tworzących aplikacje dla tych start-upów.

Mateusz Kruszyk
Mateusz Kruszyk

Najczęściej zadawane pytania


Kiedy zaczyna i kończy się kurs?
Kurs zaczyna się w momencie zapisu i nigdy się nie kończy! Od Ciebie zależy, ile będzie trwał.
Co jeśli nie spodoba mi się kurs?
Jeśli z jakiegoś powodu nie podoba Ci się nasz kurs, możesz zrezygnować z kursu w pierwszym tygodniu jego trwania. Gwarantujemy Ci zwrot Twoich pieniędzy.
Jak długo mam dostęp do kursu?
Co byś powiedział na dożywotni dostęp? Po zapisaniu się do kursu masz nielimitowany dostęp do niego na dowolnym urządzeniu.
Jak dokonać opłaty za kurs?
Kurs możesz opłacić wykonując przelew poprzez zintegrowany system płatności Przelewy24.
Co muszę umieć przed przystąpieniem do kursu?
Nie wymagamy żadnej znajomości technologii Internetowych, aczkolwiek podstawowa znajomość technologii HTML, CSS oraz języka JavaScript może okazać się pomocna (zalecamy ukończenie kursu Wstęp do programowania, który również oferujemy).
Czy mogę skontaktować się z wykładowcą?
Tak, dla naszych kursantów utworzyliśmy specjalny kanał na Slack-u gdzie mogą dyskutować z instruktorami i innymi kursantami.
Czy do ukończenia kursu potrzebna jest umiejętność programowania?
Nie. Do ukończenia tego kursu nie jest to wymagane.

Nie przegap szansy. Zacznij już dziś!